Úvodní strana > Partneři

Zverimexlevne.cz - Zverimex a chovatelské potřeby za bezkonkurenční ceny, veškerý sortiment pro Vaše mazlíčky, věrnostní program. Nakupte si z pohodlí domova. U nás najdete značky jako Proplan, Fitmin, Dajana, Dibaq, Darwin, Friskies, Whiskas, Pedigree a spoustu dalšího, to je Zverimexlevně.cz.

LukasMalinek.cz - oficiální prezentace Lukáše Malínka. Lukáš Malínek!

Slevový-Dům.cz - Váš poradce pro nakupování ve slevách. Najdete zde slevy jak v eshopech, tak v kamenných obchodech ve Vašem regionu. Server funguje na principu slevových kuponů, které směřují k nákupu přímo v daném obchodě. U eshopu stačí zadat slevový kupón do objednávky a zmiňovanou slevu Vám poskytne přímo prodejce. U kamenných obchodů si poukázku musíte vytisknout a pak již stačí zajít na nákup!

DAPSis - infortmation systems - je výrobce a prodejce informačních systémů vysoké kvality. Venkovní informační systémy, vnitřní informační systémy, systémy s hmatovými prvky a další. V našem sortimentu dále naleznete: signmaking, městské mobiliáře, samolepky, polepy aut a výloh a spoustu dalšího.

DINASYS spol. s.r.o. - S našimi systémy získáte originalitu a budete se podílet na odstraňování bariér. Získáte informační a orientační systémy, které dokážou podat informace a zlepšit orientaci i lidem se zrakovým znevýhodněním. Nabízí skvělý design a pohodlí pro všechny uživatele. V naší nabídce naleznete orientační systémy do budov i do exteriérů, informační systémy poskytující informace pro vidomé i nevidomé, návštěvníky památek či zahrad, zahraniční turisty.

Eshop s reklamními dárky - je e-shop s reklamními dárky vysoké kvality. Nabízíme velmi široký sortiment reklamních a dárkových předmětů. U nás vždy vidíte počet kusů na skladě, čímž se urychlí dodání zboží k Vám. Pro rychllejší vyhledávání můžete využít vyhledávání dle katalogového čísla, fulltextem anebo výběrem z katalogu. Dále můžete využít Online nabídku, vlevo nahoře, kde můžete vyhledávat dle parametrů, jako počet kusů na skladě, barva, cena, značka a podobně.

BVGIPS spol. s.r.o. - Jsme specialisté na suchou výstavbu. Prodáváme prakticky kompletní sortiment stavebního materiálu, avšak naše specializace spočívá v sádrokartonových systémech, fasádních systémech a příslušenství. Jsme taktéž významní prodejci elektrického nářadí pro kutily i profesionály. Pro naši společnost je charakteristický individuální přístup k zákazníkovi - ten je mimo jiné stěžejním sloupem spokojenosti a věrnosti našich zákazníků. Našim zákazníkům se vždy snažíme poskytnout ty nejlepší služby a kompletní servis.

TOPTOOL.cz - je autorizovaný prodejce značek Makita, Bosch a Fiskars. Nabízíme Vám pouze originální sortiment světových výrobců za skvělé ceny. Vždy se snažíme vyjít našim zákazníkům vstříc, a to vždy za výhodných podmínek. našich zákazníků. Našim zákazníkům se vždy snažíme poskytnout ty nejlepší služby a kompletní servis.

Chovatelské potřeby Dášenka - V našem novém obchodě naleznete široký sortiment krmiv, doplňků, hraček, pamlsků a potřeb pro Vaše domácí mazlíčky. Dále pak i živá zvířata a vybavení pro jejich chov. Neváhejte nás navštívit na kamenné prodejně v Ústí nad Orlicí, kde se Vám bude věnovat plně proškolený a zkušený personál.

Freestyle-shop.cz - Internetový obchod s freestylovým vybavením, veškerý sortiment služeb na freestyle motocross, čtyřkolky, snowboarding, skateboarding a spousta dalších.

www.drogerielevne.cz - Internetový obchod s drogerií. Kvalitní drogerie za rozumnou cenu. Vše pro krásu, kosmetiku, čistotu a zdraví. Nakupte si z pohodlí domova! To je Drogerielevně.cz!

Portál Česká Třebová

Warning: fsockopen(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/www/virtuals/dapsmedia.cz/doporucujeme.php on line 94 Warning: fsockopen(): unable to connect to www.vymenik-odkazu.cz:80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known) in /data/www/virtuals/dapsmedia.cz/doporucujeme.php on line 94 Warning: fputs() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/www/virtuals/dapsmedia.cz/doporucujeme.php on line 95 Warning: fgets() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/www/virtuals/dapsmedia.cz/doporucujeme.php on line 97

DAPS media © 2010 O nás - Služby - Reference - Kontakt - Doporučujeme