Úvodní strana > o nás

Vítejte u nás,

Jsme full-servisová reklamní agentura, starající se o potřeby zákazníka. Naší prioritou je Vaše spokojenost. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc. Pilířem reklamních agentur je tzv. corporate identiti, nebo-li firemní vizuální styl. U nás najdete jak grafické práce, tak i tisk, velkoplošný tisk a zajišťujeme výrobu veškerých reklamních materiálů, nově i informačních systémů, webů a mnoho dalšího. Grafiku u nás tvoří mladý a kreativní tým, nebojte se změny, nebojte se vyzkoušet nový design a přijďte k nám.


Komplexní péče o naše zákazníky
Našim zákazníkům vycházíme vstříc vlastními nápady a zkušenostmi. Aktivně navrhujeme postupy pro další budování úspěšné pozice v jejich oboru, poskytujeme konzultace a poradenství po celou dobu spolupráce. Naší snahou je, aby od nás zákazník odcházel spokojený a ještě radši se k nám vracel!

Zakládáme si na vzájemné důvěře, kvalitně provedené práci a dobrém jménu.

Pracujeme efektivně
Všechny grafické návrhy se zákazníkem konzultujeme a upravujeme dle jeho aktuálních potřeb. Všechny práce, ať už vizuální styl, web nebo informační systém tvoříme každému zákazníkovi individuálně na míru. Nepřestaneme pracovat pokud náš zákazník nebude naprosto spokojen s tím co kupuje.

Profesionální přístup
S našimi zákazníky vždy zdarma konzultujeme jejich aktuální potřeby a snažíme se vymyslet reklamní kampaň na míru. Naší snahou je samozřejmě vymyslet takovou reklamní kampaň, aby byla měřitelná a aby přinesla odpovídající nárůst prodeje a tím i spokojenost našeho zákazníka.

Přijďte k nám, naším měřítkem je Vaše spokojenost!


DAPS media © 2010 O nás - Služby - Reference - Kontakt - Doporučujeme